23. NEDELJA MED LETOM – ANGELSKA

Četrtek: Prot in Hijacint, mučenca

Petek: Marijino ime

Sobota: Janez Zlatousti, škof, cerkveni učitelj

Danes teden bo 24. nedelja med letom, praznik povišanja Svetega Križa, sveta maša bo ob 8h.

Ponedeljek: 8.9. ob 18h : + Riharjevi starši, obletna

Torek: 9.9. :

Sreda: 10.9. : Za predvidevanje in pogreb kličite

Četrtek: 11.9. : Polhov Gradec… 01 364 51 24

Petek: 12.9. :

Sobota: 13.9. ob 18h : v zahvalo za zdravje

Nedelja: 14.9. ob 8h : za župljane, + Grečkovi starši

Bodite pozorni, v šolskem času so vse večerne maše ob 18h.

Pričetek veroučnega leta

Z veroukom bomo pričeli šele naslednji teden, v ponedeljek 15. septembra.

1. in 2. razred ima verouk v ponedeljek ob 11h, 3. razred iz obeh šol ob 13h, birmanci ob 14.40.

4. in 5. razred, ter od 1. do 5. razreda v torek ob 12h in 13h. 6. in 7. razred v torek ob 14.40, ter birmanci v ponedeljek ob 14.40.

Če se ure ne ujemajo z urnikom naj otroci kar pridejo ob možnem terminu in bomo problem rešili pri verouku.

Zahvala

Zahvaljujem se vam za vsak vaš dar in, da ste tudi pokazali, da sprejemate prihod gospodinje. Zahvaljujem se župnijskemu pastoralnemu svetu, za klopi in čiščenje učilnice. Naša mala župnija postaja kraj živega sodelovanja.

Lepo vas prosim, da bi še goreče molili za župnijo, za našo Cerkev, novega pastirja, za našo domovino. Tudi sam se vam zelo priporočam v molitev, ko odhajam na tedenske duhovne vaje v Tinje. Na mizi s tiskom so tudi molitve, ki jih lahko molite vsak dan.

Posvetitev trem srcem

Danes smo se prvič posvetili Trem Srcem. Brošure s posvetilnimi molitvami si lahko vzamete in molitve večkrat ponavljate – tudi v imenu drugih. Na mizi je tudi zgibanka za pobožnost k Svetemu Jožefu. Ob deveti posvetitvi – to bo prva nedelja v maju, boste kot posamezniki, družine in kot župnija dobili spominsko plaketo.

Sestanek gradbenega odbora

Sedajle po sveti maši imamo v župnišču sestanek gradbenega odbora.