24. NEDELJA MED LETOM 12.-18. september

Četrtek: Žalostna Mati Božja

Petek: Kornelij, papež in Ciprijan, škof, mučenca

Sobota: Robert Bellarmino, škof cerkveni učitelj

Danes teden je 25. nedelja med letom – nedelja svetniških kandidatov. Sveta maša bo ob 8h. Pri maši bo darovanje za cerkev.

Ponedeljek: 12.9. ob 18h : + Vinko Božnar

Torek: 13.9. ob 7h : + za duše v vicah

Sreda: 14.9. ob 7h : za spreobrnjenje

Četrtek: 15.9. ob 18h : + Marija in Stanko Gerjolj

Petek: 16.9. ob 17h : za blagoslov v šolskem in katehetskem letu

Sobota: 17.9. ob 18h : + Nackovi starši, obletna

Nedelja: 18.9. ob 8h : za župljane, + Marija Bozovičar

in Stanka Košir

Bodite pozorni večerne maše bodo razen izjem ob 18h.

Pričetek verouka

1. in 2. razred v ponedeljek ob 11.50; 3.–5. razred ob 13.10; 8. in 9. razred ob 15.10, v torek ob 15.10 6. in 7. razred. Veroučna ura traja 45 minut. Če kateri otroci ne morejo priti po urniku, naj pridejo ob drugih urah. V tem tednu bo sveta spoved.

Sestanek za starše vseh veroučencev ne bo v nedeljo 18. septembra ampak 25. septembra po sveti maši.

Srečanje Arharjevih ministrantov bo prihodnjo nedeljo 18.9. Ob 11h bo sveta maša v cerkvi, ki jo bo daroval gospod Marjan Arhar. Hvaležnost izrazimo dolgoletnemu župniku. Vljudna prošnja organizatorjev, da sorodniki obvestite tudi odseljene ministrante. Po sveti maši bo še druženje, prošnja gospodinjam za sladke dobrote, ministrantom za dobro kapljico.

Drugi dogodki: Danes je zaključek šmarnih maš na Dobrovi ob 16h bo maševal kardinal Franc Rode. Ob istem času bo sveta maša na Kureščku s procesijo na kraj, kjer se bo zidala nova cerkev. V soboto 17. septembra je Stična mladih. Blagoslov mostov čez Potrebuježev in Jernejčkov graben bo v petek ob 18h v Zalogu.