VEROUK v šolskem letu 2016-2017

Print Friendly

Vpisovanje k verouku bo v četrtek in petek 8. in 9. septembra od 15h do 20h (22h). Če so tehtni razlogi lahko otrok obiskuje verouk drugje. Priprava na prvo sveto obhajilo in sveto birmo je na župniji. K vpisu prinesete podpisano spričevalo, morebitne učbenike, ki so bili vzeti na izposojo. Svetovani prispevek – dar v podporo veroučni dejavnosti je kot po navadi na ravni dekanije dogovorjeno 20 EUR za enega otroka, 25 EUR za več otrok skupaj. Izposoja učbenika, delovni zvezek in liturgični zvezek, vse skupaj največ okrog 20 EUR za enega otroka (točne podatke dobite kasneje).

Pričetek verouka 12. in 13. septembra, urnik bomo natnčneje oblikovali v prvih dneh.

Blagoslov šolskih torb bo v nedeljo 11. septembra 2016 ob 8h pri sveti maši.

Pričetek verouka

1. in 2. razred v ponedeljek ob 11.50; 3.–5. razred ob 13.10; 8. in 9. razred ob 15.10, v torek ob 15.10, 6. in 7. razred. Veroučna ura traja 45 minut. Če kateri otroci ne morejo priti po urniku, naj pridejo ob drugih urah. V tem tednu bo sveta spoved.

Sestanek za starše vseh veroučencev ne bo v nedeljo 18. septembra ampak 25. septembra po sveti maši

Verouk sprejemamo kot velik dar od Boga, naj bo naše srečanje v hvaležnosti, upanju, veselju. Povezuje nas usmiljeni Gospod in nas vabi k odkrivanju lepote evangelija.

Če so kakšna vprašanja lahko pišete na elektronsko pošto ali pokličete. zupnija.crnivrh@rkc.si .

Kasneje bodo na tej strani dodane še morebitne dodatne informacije…

S spoštovanjem in blagoslovom!

Peter Nastran,

župnik