11. NEDELJA MED LETOM 15.-21. junij

Četrtek: Gregor Janez Barbarigo, škof

Petek: Nazarij, prvi koprski škof

Sobota: Adalbert, škof

Danes teden bo 12. nedelja med letom. Sveta maša bo ob 8h. Pri maši bo darovanje za Cerkev.

Ponedeljek: 15.6. ob 18h! : + Vid Demšar

Torek: 16.6. ob 19h : + Ivana Justin

Sreda: 17.6. ob 7h : + Stanislav Božnar

Četrtek: 18.6. ob 19h : + Stanko Gerjolj

Petek: 19.6. ob 19h : + Mimi Železnik

Sobota: 20.6. ob 19h : na čast Svetemu Duhu

Nedelja: 21.6. ob 8h : za župljane

Ob telovski procesiji

se zahvaljujemo pritrkovalcem, ki so procesijo prav lepo spremljali z melodijo zvonov. Zahvaljujemo se tudi trosilkam cvetja, ministrantom, nosačem neba in ključarjema. Vedno več dejavnih sodelavcev naj bo, ki bodo z živo vero, ponosno nosili še bandera.

Naročilo svetih maš

Božji blagoslov bo, če boste darovali za svete maše in se jih tudi pobožno udeležili. Mašni namen ni nujno samo za pokojne, lahko tudi: v zahvalo, v zahvalo ob rojstnem dnevu, za zdravje in ozdravljenje, za srečo v družini, za blagoslov pri delu, za uspešen študij, za spreobrnjenje ipd.

Pobuda Dan molitve in posta za domovino

Nas vabi, da bi v odgovornosti za skupno dobro in uboge od torka 16. do srede 24. junija opravili devetdnevnico. V sredo pa bi se postili v namen svobode, odgovornosti in sočutja za Slovenijo.

Nočno peš romanje na Brezje

ob zaključku šolskega in študijskega leta. V petek 26. junija ob 20h bo blagoslov romarjev v župnijski cerkvi v Šentvidu. V soboto ob 1h zjutraj pa je drugi zbor v župnijski cerkvi v Kranju.