3. POSTNA NEDELJA 29. februar – 6. marec

Četrtek: Kunigunda, kraljica

Petek: Kazimir, poljski kraljevič, + 5. postni in prvi petek

Sobota: Hadrijan (Jadran), mučenec – prva sobota

Danes teden bo 4. postna nedelja. Pušica bo namenjena za Ljubljansko semenišče in Teološko fakulteto. Sveta maša bo ob 8h.

Ponedeljek: 29.2. ob 17h : + Logarjevi

Torek: 1.3. ob 17h : + Peter in Francka Buh

Sreda: 2.3. ob 7h : za spreobrnjenje

Četrtek: 3.3. ob 17h : + Slovnikovi

Petek: 4.3. ob 17h : + Marija Gerjolj

Sobota: 5.3. ob 17h : + Jožefa Trnovec

Nedelja: 6.3. ob 8h : za župljane, + Andrej Buh

14.30: za pokojne medžugorske romarje

Postni čas

meji že na polovico. Upoštevajmo postno postavo. Tudi še odločimo za odpoved alkoholu in akciji za življenje nerojenih. Anin sklad prosi za darove za družine z več otroki v stiski, na mizi ob izhodu so podatki za nakazilo. Ob petkih pred sveto mašo molimo rožni venec, po maši pa križev pot.

Spremembe v veroučnem urniku

4., 5. in 6. razred v ponedeljek ob 12.50. 1., 2. in 3. razred v torek ob 12.50. Drugo ostane nespremenjeno. To je: 1. in 2. razred v ponedeljek ob 11h, 7. in 8. razred pa v torek ob 14.50.

Starši naj nad mesto, kjer bi moral biti prilepljen listek napišejo razlog zakaj ni listka in podpišejo. Prav tako naj otroci sproti nosijo opravičila izostankov.

Srečanje Medžugorskih romarjev

Prihodnjo nedeljo bo ob 14.30 še ena sveta maša, h kateri lahko pridete tudi župljani.

Seminar Prenove v Duhu

je ena od možnih poglobitev za rast vere. Srečanje bo v soboto 5. marca po večerni maši v dvorani župnišča ob 17.30. Udeleženci so družine z otroki, mladi, starejši. Vabljen tudi kdo iz naših krajev.

Gradbeni odbor vabljeni na srečanje v petek ob 19h v župnišču.